X

Stranica www.unicreditleasing.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Daljnje korištenje naših stranica podrazumijeva pristanak na Uvjete korištenja te korištenje kolačića sukladno istima. Saznajte više u Uvjetima korištenja.

 

  • Kontaktirajte nas
  • Popis poslovnica
 
 
22.8.2015.

Popis poslovnica

UNICREDIT LEASING CROATIA d.o.o.

Poslovna jedinica Zagreb
Damira Tomljanovića Gavrana 17 (zgrada Centra Bundek) HR-10000 Zagreb

tel. 385 1 2447 100
fax 385 1 2447 101
info@unicreditleasing.hr


Poslovnica Split
Ivana Gundulica 26 A, HR-21000 Split

tel. 385 21 308 100
fax 385 21 308 107
split@unicreditleasing.hr


Poslovnica Zadar
Dr. Franje Tuđmana 19 (poslovnica Zagrebačke banke na Voštarnici), HR-23 000 Zadar
tel. 385 23 230 471
fax 385 23 230 479
zadar@unicreditleasing.hr


Poslovnica Šibenik
Put Bioca 2A, HR-22000 Šibenik

tel. 385 22 340 517
fax 385 22 340 523
sibenik@unicreditleasing.hr


Poslovnica Rijeka
Ante Starcevica 12, HR-51000 Rijeka

tel. 385 51 317 710
fax 385 51 317 713
rijeka@unicreditleasing.hr


Poslovnica Osijek
Gunduliceva 5, HR-31000 Osijek

tel. 385 31 232 100
fax 385 31 232 101
osijek@unicreditleasing.hr


Poslovnica Požega
Dobriše Cesarica 3C, HR-34000 Požega

tel. 385 34 638 900
fax 385 34 638 901
pozega@unicreditleasing.hr


Poslovnica Koprivnica
Đure Basaričeka 9, HR-48000 Koprivnica

tel. 385 48 628 057
fax 385 48 628 055
koprivnica@unicreditleasing.hr


Poslovnica Pula
Labinska 2C, HR-52100 Pula

tel. 385 52 638 100
fax 385 52 638 103
pula@unicreditleasing.hr


Poslovnica Varaždin
Kapucinski trg 5, HR-42000 Varaždin

tel. 385 42 659 770 / 385 42 659 771
fax 385 42 659 772
varazdin@unicreditleasing.hr